PERDE SİSTEMLERİ

Ev ve şirket odalarında kullanılan KATLANMALI  ve STOR perde sistem mekanizmaları üretmekteyiz.

Bu mekanizmaların plastik yarı mamüllerini tarafımızca montajı ile birlikte yapılmaktadır.

Arge departmanımızda geliştirdiğimiz diğer yeni perde sisteminin adı ORYANTAL KORNİŞ dir. Endüstriyel tasarımı firmamıza ait hareketli askılarla tamamlanan ürünümüz dönüşü çok zor yerler için uygulanmaktadır.

Çit ve Ses Bariyer Plastikleri

Kalıp içine metal konarak ÇİT Direklerine teli bağlayan KLİPS malzemesinin hem dış şartlara hem de kırılmaya karşı direnci tarafımızca çok arttırılmıştır.

İçine konan katkılarla seçtiğimiz özel plastik formülasyonu ile PLASTİK ALAŞIMI yaratarak YANMAZ ve DARBEYE dayanıklı TÜRKİYE’de ilk defa bir plastik kapak ürettik.

Bu kapak otobanlarda ve demir yolları kenarlarında SES BARİYERİ montajında yan kapak olarak kullanılmaktadır.

Ayrıca standart ürünler olarak çit direklerinde kullanılan çeşitli tapalarımız mevcuttur.

Traktörlerde kullanılan SAÇLI HAVA FİLTRE parçasındaki montajlı ürün olan filtre camını çok özel darbeye dayanıklı mühendislik plastiği POLYKARBONAT kullandık ve sonuç aldık.

Katkılı ve dış şartlara çok dayanıklı ( çok sıcak – çok soğuk derece farkına dayanan ) ayrıca darbeye dayanıklı özel alaşımlı mühendislik plastiği kullanılarak enerji hatlarında KABLO TAŞIYICI PLASTİĞİ ürettik. ( Özel imalatımız )

Katlamalı kepenk sistemlerinde kullanılan darbeye  dayanıklı mühendislik plastikleri ile montaj plastikleri üretmekteyiz.

SES YALITIM KAPAĞI

ÇİT

LİNK TAPASI

HAVA FİLTRESİ

PANJUR TAPASI

ENERJİ KABLO TAŞIYICI PLASTİK