MEDİKAL ENJEKSİYON ÜRETİMİ

Klimalı ve toz tutucu altyapısı olan TEMİZ ODAMIZDA sadece tıbbi ürünlerde kullanılan medikal yarı mamüller üretilmektedir. Bu alanda çalışan enjeksiyon makinalarımızda özeldir.

Güvenli ilişkiler karşılıklıdır prensibine tam uyma imalattan başlamaktadır. Kalite güvencesi için video kamera sistemi sürekli çalışmaktadır. Firmamız tarafınızca iade edilecek malzemeyi anında değiştirmek garantisi vermektedir. Müşterimizle isterse her türlü çalışma ve gizlilik anlaşması imzalanacaktır.

Kalite kontrol anlayışımızda enjeksiyon operatörlerimiz  ‘ ÜRETEN SORUMLUDUR ‘ prensibini imalatın her aşamasında uygulamaktadırlar. ISO 9001-2015 kalite sertifikamızla kendi ürünlerinize CE belgesi almanıza yardımcı olmaktayız. Vereceğimiz tekliflerde tüm çözümler sizi rahatlatacaktır.

Ayrıca ISO 13485 belge alma çalışmalarına devam etmekteyiz. Bilim,Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından alınan Sanayi Sicil Belgemiz, Türkiye Odalar birliğinde alınan KAPASİTE belgemiz mevcuttur. Bu belgeler ile devletten yerli imalat yapımında teşvik almanızı sağlamaktayız.

İşte bu üretim düzenimizle biz olursak siz sonuç elde edeceksiniz, biz varsak sizde varsınız. Sadece sizin cleanroom ve sterilizasyon tesisiniz ve montaj ekibiniz olmasına gerek vardır, olmadığında başka tesiste fason yaptırabilirsiniz.

Enjeksiyon imalatında kullandığımız hammaddeler; medikal ürünlerde medical grade PVC ve TPV, FOOD and DRUG belgeli ( GIDAYA UYGUNLUK BELGESİ ) PC, ABS, PP, PE hammaddelerin farklı MFI birimlerini size seçerek kullanmaktayız.

Yanmaz ve darbeye dayanıklı özel plastik alaşımları PA Naylon 6.6 ve Naylon 6 hammaddeleri ile enerji alanında taşıma plastiklerinde, ses yalıtım bariyerlerinde kapak imalatında kullanmaktayız.

Perde sistemlerinde POM ve Naylon 6 kullanarak, plastiklerin birbirleri ile uyumunu sağlamaktayız. Çalışmak olduğumuz çeşitli hammaddelerin tamamı mühendislik plastikleridir.