Şirketimiz 1997 yılında kurulmuştur. 2003 yılından beri kendi üretim alanımızda faaliyet göstermekteyiz. Müşterilerimizin projelerini sadece mühendislik plastikleri kullanarak kaliteli kalıplarla plastik teknolojisinde 40 yıllık deneyimlerimizle sonlandırmaktayız. Kendilerinin çözüm ortağıyız. Hedef üretim politikamız yurtdışından ithal edilen plastik ürünleri yerlileştirerek hem şirketimize hem ülkemize katma değer yaratmak.

Yöneticimizin işletme tecrübesi 43 yıllıktır ve ekibimiz tam profesyoneldir. Faaliyetlerinde kalite yönetim sistemini sürekli kullanarak üretim yapan Erler Plastik iletişim, eğitim ve kalitenin önemini belirlemiş uzman kadrosu ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde esas alan bir üretim politikası belirlemektir. Yıllık hedeflerimize eğitilmiş personelle, takım felsefesiyle profesyonelce çalışarak güvenli huzurlu, şeffaf bir ortamda ulaşılır.

Çalıştığımız sektörlerin başında tıbbi teknolojinin içinde bulunan medikal ürünlerde clean roomları olup bitmiş sağlık ürünleri yapan firmalara yarı mamul üretmekteyiz, bitmiş medikal ürünlerin ARGE tasarımı yaparak proje bitirmek işimizdir.

Perde sistemleri ve özel alaşımlı mühendislik plastiklerinin kullanıldığı özel imalatlar bünyemizdedir.

Size sunacağımız endüstriyel sloganımız ‘ HER ÇÖZÜM AYNI KAYNAKTAN ’ demekteyiz. Bünyemizde ar-ge tasarımla başlayan proje süreci kalıplama ve yüksek plastik üretimimizde vereceğimiz hizmetle birlikte tedarikçi zincirimizi sizinle birlikte kuracağız. Ayrıca uygun fiyatlama ile maliyetlerinizi düşüreceğinizden emin olabilirsiniz.

Saygılarımızla